’Urgentie wooncrisis ontbreekt bij ambtenarenapparaat’

juli 06 13:55 2022 Print dit artikel

Het wordt de wooncrisis genoemd, maar binnen de ambtelijke organisaties lijkt deze crisis niet erg te leven. Brancheorganisatie WoningBouwersNL ziet dat veel gemeentes het aanzwengelen van de woningmarkt met bevlogen woorden als prioriteit bestempelen, ‘maar nergens blijft in gemeentehuizen ‘s avonds het licht langer branden’. “Onze leden constateren bij de gemeenten waar zij bouwplannen indienen […]

Het bericht ’Urgentie wooncrisis ontbreekt bij ambtenarenapparaat’ verscheen eerst op InFinance.

Lees hier het hele artikel

  Categories:
Toon meer artikelen

Over de auteur

InFinance
InFinance

InFinance is een crossmediaal platform voor financiële dienstverleners. Het platform bestaat onder andere uit het magazine InFinance, de online nieuwsbrief InFinanceDaily, de website InFinance.nl en het hypotheekevent HypoVak.

Toon meer artikelen
write a comment

0 Comments

Nog geen reacties

Je kunt de eerst zijn om de discussie te starten.

Alleen geregistreerde gebruikers kunnen een reactie achter laten.