Redactie InFinance | Datum: 28-09-15
BLG schrapt vanaf 1 oktober 2015 de Plafondrente. Klanten die hiervoor in het verleden hebben gekozen en waarvan de rentevaste periode binnenkort afloopt, ontvangen een verlengingsvoorstel op basis van een vaste rente.
BLG Plafondrente is een variabele rente met een bovengrens. Dit renteplafond kan gekozen worden voor een periode van 5 of 10 jaar. Tijdens deze periode kan de rente stijgen en dalen, maar wordt nooit hoger dan het afgesproken renteplafond. Huiseigenaren profiteren dus van een dalende rente en genieten tegelijkertijd bescherming bij een forse stijging.
StartersVanaf 1 oktober 2015 verlaagt BLG Wonen ook de rente met 0,40% voor klanten die meer dan 88% van de marktwaarde van hun huis willen lenen. Dat is gunstig voor starters die maximaal willen lenen. De renteverlaging geldt voor alle looptijden en aflossingsvormen.
Tags: home, hypotheken
InFinance is een crossmediaal platform voor financiële dienstverleners. Het platform bestaat onder andere uit het magazine InFinance, de online nieuwsbrief InFinanceDaily, de website InFinance.nl en het hypotheekevent HypoVak.
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen een reactie achter laten.